جشنواره فناوری اطلاعات کشور

جشنواره فناوری اطلاعات کشور ITWeekend یکی از رویداد های با سابقه و با کیفیتی است که از سال 1395 تا کنون هفت دوره آن به صورت فیزیکی و با حضور سخنرانان بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات برگزار شده است.

با توجه به شرایط بیماری کرونا، امکان برگزاری دوره هشتم این رویداد به صورت حضوری وجود نداشته و در نتیجه جشنواره فناوری اطلاعات کشور به صورت مجازی و در کنار نمایشگاه مجازی ایران ایتکس برگزار خواهد شد.

جشنواره فناوری اطلاعات به صورت کلی رویدادی است که در آن افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات، تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند.

از اهداف اصلی رویداد می توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه ‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد.

IT Weekend می‌کوشد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات، تلاشی برای پیشرفت کشور در این حوزه را ارائه دهد.

این رویداد در بین تمامی رویدادهای مشابه با توجه به شایستگی و کیفیت بالای مخاطبین، نوع برگزاری، تجربه کادر برگزاری آن، سخنرانان برجسته و معتبر، موجب ارتقای سطح رضایت مخاطبین و کیفیت همایش گردیده است.

هدف اصلی: هدف انتقال تجربه بزرگان این حوزه، ارائه دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب کار های نوین و خلاقانه، بررسی چالش های پیش روی استارتاپ ها موفق و نوپا

TOP