برگزار کننده نمایشگاه مجازی

گروه فناوری اطلاعات شریف یک از بخش های گروه آریا راد شریف طراح و مجری نمایشگاه ایران ایتکس در بخش حضوری و مجازی می باشد

گروه فناوری اطلاعات شریف Sharif ICT برگزار کننده نمایشگاه مجازی و ارائه دهنده راهکارهای نوین جهت برگزاری انواع رویداد های مجازی و حضوری در ایران و یکی از زیر مجموعه های شرکت آریا راد شریف می باشد.
گروه Sharif ICT با ارائه روش های هوشمندانه، کارآمد و جدید در راستای کمک به صنعت نیمه جان نمایشگاه های کشور فعالیت می کند. این گروه در شرایط و بحرانی که امکان تجمع در محیط های سر پوشیده و تعامل فیزیکی بین افراد وجود ندارد، امکان معرفی نامحدود خدمات، سرویس ها و کالاهای خود به مشتریان و مخاطبان را برای مدیران شرکت ها و کسب و کارها فراهم کرده است.
نمایشگاه مجازی که توسط گروه Sharif ICT برنامه ریزی و اجرا می شوند، به صورت کلی یک محل مشخص را به صورت کامل و با کلیه جزئیات شبیه سازی سه بعدی میکند. در این محیط سه بعدی امکانات و قابلیت های بسیار جذاب را در اختیار بازدیدکننده قرار می گیرد.

توضیحات تکمیلی در خصوص نحوه ساخت نمایشگاه توسط گروه Sharif ICT:

برای توضیح بیشتر در خصوص امکانات ویژه گروه Sharif ICT در اجرای نمایشگاه مجازی، به عنوان مثال فضای داخلی یک شرکت را در نظر بگیرید که شامل اتاق ها و فضاهای مختلف می باشد. در این مورد، کلیه اتاق ها به صورت مجزا با استفاده از عکاسی 360 درجه پاناروما به صورت کامل شبیه سازی می شود و امکان حرکت در این فضا را برای بازدیدکننده فراهم می شود. همچنین در این مدل امکانات متعددی به کاربر ارائه می شود که برخی از آنها به شرح زیر می باشد.

پخش ویدئو بر روی تلویزیون یا لپتاپ  داخل اتاق ها
امکان پخش موسیقی
امکان ارائه محصولات همراه با عکس و کاتالوگ، امکان ارائه انواع فرم ها
امکان ارائه بازی و سرگرمی
ارتباط صوتی و تصویری بین بازدیدکننده و کارشناسان

نمایشگاه مجازی به راحتی و با یک کلیک بر روی موبایل، تبلت و رایانه کاربران و مخاطبان قابل مشاهده بوده و نیاز به نصب هیچ نرم افزار، دانلود های حجیم یا انجام کاری خاص توسط کاربران نمی باشد. هزینه ساخت این نمایشگاه ها به دلیل استفاده از تکنولوژی شبیه سازی سه بعدی و برنامه نویسی در قیاس با نمایشگاه های فیزیکی بسیار کمتر بوده و در مدت زمان بسیار کوتاه تری آماده بهره برداری می شوند.

امکانات و ویژگی ها قابل ارائه توسط گروه Sharif ICT برگزار کننده نمایشگاه مجازی

معرفی محصولات و خدمات در نمایشگاه مجازی ساخته شده توسط گروه Sharif ICT به شکلی متنوع و گسترده انجام می شود.

انواع اطلاعات متنی، لینک به سبد خرید فروشگاه های آنلاین
عکس های ثابت و گالری عکس، کلیپ های ویدیویی، نظرسنجی ، گفتار صوتی، نقشه و پلان
نمایش صفحات وب در نمایشگاه مجازی، نمایش انواع نمودار، چارت، اینفوگرافی
قابلیت جایگذاری انواع کاتالوگ و بروشور همراه با امکان دانلود

موارد بالا از جمله ویژگی های این نمایشگاه هستند که به نحوی جذاب و چشم نواز در پیش روی مخاطبان قرار میگیرند و تجربه ای دلنشین را برای آنها در بازدید از نمایشگاه مجازی رقم می زنند. همچنین تمام امکانات مورد نظر صاحبان کسب و کار در فضاهای سه بعدی قابل جایگذاری بوده و هر آیتم به صورت اختصاصی قابل کلیک است. پس از کلیک، انواع اطلاعات ذکر شده در خصوص محصول یا خدمت مورد نظر قابل نمایش هستند.
از جمله ویژگی های بسیار مفید و مهم دیگری که در نمایشگاه مجازی قابل ارائه است، امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری و کنفرانس آنلاین بین صاحب غرفه و مخاطبان است. این ویژگی منحصر به فرد شامل امکان برقراری ارتباط دوطرفه میان صاحب غرفه و یک یا تعداد نامحدود مخاطب به صورت صوتی و تصویری باشد.
در نمایشگاه مجازی گروه Sharif ICT این امکان وجود دارد که کنترل گردش در فضای غرفه صرفا در اختیار صاحب غرفه باشد. به عنوان مثال صاحب غرفه می تواند بازدیدکنندگان را به بخش خاصی از فضای غرفه یا نمایشگاه هدایت نموده و انواع محصولات و اطلاعات را به آنان نمایش دهد.

TOP