برگزار کننده نمایشگاه مجازی در ایران

برگزار کننده نمایشگاه مجازی در ایران می بایست به پیچ و خم این کار تخصصی آشنا باشد.

گروه Sharif ICT وابسته به شرکت آریا راد شریف و ارائه دهنده راهکارهای نوین برگزاری نمایشگاه مجازی در ایران می باشد.

شرکت مجری نمایشگاه مجازی در ایران با روش های هوشمندانه، کارآمد و جدید به کمک صنعت نیمه جان نمایشگاهی کشور آمده است.

این شرکت در شرایط کنونی که امکان تجمع در محیط های سر پوشیده و تعامل فیزیکی بین افراد وجود ندارد، امکان معرفی نامحدود خدمات، سرویس ها و کالاها به مشتریان و مخاطبان را برای مدیران شرکت ها و کسب و کارها فراهم کرده است.

گروه Sharif ICT برگزار کننده نمایشگاه مجازی در ایران، در راستای برگزاری رویداد های مجازی به طور کلی یک محل مشخص را به صورت کامل و با کلیه جزئیات شبیه سازی سه بعدی میکند و در این محیط سه بعدی امکانات و قابلیت های بسیار جذابی را در اختیار بازدیدکننده قرار می دهد.

نحوه برگزاری نمایشگاه مجازی در ایران

برای توضیح بیشتر در خصوص امکانات ویژه گروه Sharif ICT در اجرای نمایشگاه مجازی، به عنوان مثال فضای داخلی یک شرکت را در نظر بگیرید؛ این فضا شامل اتاق ها و بخش های مختلف می باشد.

در این مورد کلیه اتاق ها به صورت مجزا با استفاده از عکاسی 360 درجه پاناروما به صورت کامل شبیه سازی می شود و امکان حرکت در این فضا را برای بازدیدکننده فراهم می کند.

همچنین امکاناتی مثل موارد زیر در این فضا قابل دسترس می باشد:

پخش ویدئو بر روی تلویزیون یا لپ تاب داخل اتاق ها

امکان پخش موسیقی، ارائه محصولات همراه با عکس و کاتالوگ، ارائه انواع فرم ها

ارائه بازی و سرگرمی، ارتباط صوتی و تصویری بین بازدیدکننده و کارشناسان شرکت

نمایشگاه مجازی به راحتی و با یک کلیک بر روی موبایل، تبلت و رایانه کاربران و مخاطبان قابل مشاهده بوده و نیاز به نصب هیچ نرم افزار نیست و نیازمند دانلود های حجیم یا انجام کار خاص توسط کاربران نمی باشد.

هزینه ساخت این نمایشگاه های مجازی به دلیل استفاده از تکنولوژی شبیه سازی سه بعدی و برنامه نویسی در قیاس با نمایشگاه های فیزیکی بسیار کمتر بوده و در مدت زمان بسیار کوتاه تری آماده بهره برداری می شوند.

امکانات نمایشگاه مجازی

امکانات برگزاری نمایشگاه مجازی توسط گروه Sharif ICT جهت معرفی محصولات و خدمات به شکلی متنوع و گسترده ارائه می شود که به برخی از آنها اشاره میکنیم.

  1. استفاده از انواع اطلاعات متنی، لینک به سبد خرید فروشگاه های آنلاین.
  2. عکس های ثابت و گالری عکس، کلیپ های ویدیویی.
  3. نظرسنجی، انواع نمودار، چارت، اینفوگرافی.
  4. امکان ارائه فرصت های شغلی برای کارفرمایان و ارسال رزومه کاری و استخدام 
  5. رادیو نمایشگاه.
  6. قابلیت جایگذاری انواع کاتالوگ و بروشور همراه با امکان دانلود.

موارد بالا از جمله ویژگی های این نمایشگاه هستند که به نحوی جذاب و چشم نواز در پیش روی مخاطبان قرار میگیرند و تجربه ای دلنشین را برای آنها در بازدید از نمایشگاه مجازی رقم می زنند.

همچنین تمام امکانات مورد نظر صاحبان کسب و کار در فضاهای سه بعدی قابل جایگذاری بوده و هر آیتم به صورت اختصاصی قابل کلیک است؛ پس از کلیک، انواع اطلاعات ذکر شده در خصوص محصول یا خدمت مورد نظر قابل نمایش هستند.

از جمله ویژگی های بسیار مفید و مهم دیگری که در نمایشگاه مجازی قابل ارائه است، امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری و کنفرانس آنلاین بین صاحب غرفه و مخاطبان است.

این ویژگی منحصر به فرد شامل امکان برقراری ارتباط دوطرفه میان صاحب غرفه و یک یا تعداد نامحدود مخاطب به صورت صوتی و تصویری باشد.

در نمایشگاه مجازی گروه Sharif ICT این امکان وجود دارد که کنترل گردش در فضای غرفه صرفاً در اختیار صاحب غرفه باشد.

به عنوان مثال صاحب غرفه می تواند بازدیدکنندگان را به بخش خاصی از فضای غرفه یا نمایشگاه هدایت نموده و انواع محصولات و اطلاعات را به آنان نمایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *