اپلیکیشن نمایشگاه مجازی

اپلیکیشن نمایشگاه مجازی را شاید بتوان از راحت ترین روش های دسترسی به نمایشگاه مجازی دانست، که با گسترش روزمره و رو به رشد اینترنت و فضای مجازی، استفاده از این قبیل روش ها، بیشتر مورد استقبال مخاطبین قرار میگیرد.

البته ناگفته نماند که شیوع بیماری کرونا، استفاده از این فضا و امکانات را در بین مردم بیشتر کرده است.

همانگونه که میدانیم امروزه استفاده از اینترنت، در بسیاری از مواقع جایگزین مناسبی برای رفت و آمدهای اضافی شده است.

از جمله این موارد میتوان به پرداخت قبوض، انتقال وجه، مسیریابی تا بررسی دقیق تراکنش های بانکی اشاره نمود.

اما گاهی استفاده از اینترنت برای انجام کارها در تلفن همراه، مخاطب را به مخاطره می اندازد. از جمله این موارد:

  • کوچک بودن صفحه تلفن همراه در مقایسه با مانیتور رایانه.
  • کامل اجرا نشدن صفحه وبسایت در گوشی موبایل.
  • تنظیم نبودن اندازه سایت برای اندازه صفحات تلفن همراه (Responsive).
  • جابجایی منوهای سایت در گوشی همراه و …

در کنار مواردی که در بالا گفته شد، مطمئنا موارد دیگری نیز وجود دارد که گاهی مخاطب را در استفاده از این فضا به زحمت می اندازد.

بی گمان در کنار تنظیم وب سایت های اینترنتی برای صفحات کوچک مانند موبایل و تبلت، بهتربن راه حل ساخت اپلیکیشن برای استفاده از امکانات مدنظر ارائه دهنده خدمات میباشد.

در سال های اخیر اپلیکیشن یا همان برنامه های تلفن همراه، توانسته اند جایگاه مناسبی را در میان جوامع مختلف پیدا کنند؛ در کشور ما نیز همانند سایر نقاط جهان بر روی برنامه های تلفن همراه سرمایه گذاری مناسبی انجام شده است.

از طرفی توسعه دهندگان و سرمایه گذاران هم نسبت به ایجاد اَپ های موبایلی تمایل خوبی نشان داده و بستر مناسبی در این باره انجام شده است.

اپلیکیشن نمایشگاه مجازی چگونه کار میکند؟

در نمایشگاه مجازی هم مانند سایر کسب و کار های اینترنتی، ملزوم به استفاده از اپلیکیشن نمایشگاه مجازی هستیم و می بایست زیرساخت های لازم در این خصوص را فراهم کنیم.

در این راستا گروه Sharif ICT، شرکت مجری نمایشگاه مجازی در ایران در حال راه اندازی اپلیکیشن نمایشگاه مجازی ایران ایتکس می باشد و این برنامه کاربردی را به زودی رویمایی خواهد کرد.

با توجه به در دسترس بودن همیشگی تلفن های همراه در این دنیای نوین، ساخت اپلیکیشن برای اینگونه کسب وکار ها بسیار ضروری می باشد.

ساخت و اجرای اپلیکیشن نمایشگاه مجازی میتواند باعث سهولت کار و دسترسی آسانتر مخاطبین به این رویداد باشد؛ که این خود نقطه قوتی در اجرای نمایشگاه مجازی باشد.

همچنین استفاده از این ابزار مهم، باعث میشود که بتوانیم طیف گسترده تری از مخاطبان را پوشش دهیم؛ که کمک کوچکی در رونق این صنعت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *