استارتاپ تلنت (مسابقه استعدادیابی استارتاپ ها) یکی از برنامه های جانبی نمایشگاه مجازی ایران ایتکس می باشد که توسط گروه Sharif ICT در طول برگزاری نمایشگاه ایران ایتکس برگزار می گردد.

 

در این مسابقات، استاراتاپ های فعال در حوزه ICT در مرحله اول یک پروپوزال مختصر از محصول یا خدمت خود را برای دبیرخانه مسابقات ارسال می کنند.

سپس کمیته داوری استارتاپ تلنت به بررسی طرح ارسالی می پردازد؛ در صورتی که طرح ارسال شده فاکتور های لازم را داشته باشد مورد پذیرش تیم داوری قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است تیم داوری رویداد استارتاپ تلنت متشکل از  سرمایه گذاران و افراد سرشناس حوزه ICT می باشند و به زودی در همین صفحه معرفی خواهند شد.

در صورتی که پروپوزال مورد پذیرش تیم داوری قرار بگیرد، استارتاپ مورد نظر امکان حضور در مسابقه را دریافت خواهند کرد و امکانات زیر را دریافت میکند:

دریافت غرفه در نمایشگاه ایران ایتکس با 50 درصد تخفیف
امکان حضور در مسابقات استارتاپ تلنت و دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی متعدد

نحوه برگزاری استارتاپ تلنت

نحوه برگزاری مسابقه استعداد یابی استارتاپ ها بدین صورت می باشد که هر یک از استاراتاپ های مورد تایید تیم داوری طبق برنامه زمان بندی که اعلام خواهد شد، حدود 10 دقیقه فرصت دارد تا محصولات و خدمات خود را به تیم سرمایه گذاری و داوری رویداد ارائه کند.

در نهایت استاراتاپ های برتر جوایز نقدی و غیر نقدی متعددی دریافت کرده و همچنین می توانند سرمایه لازم جهت توسعه کسب و کارشان را دریافت کنند.

اهداف مسابقه استارتاپ تلنت:

شناسایی و معرفی نوآوری های برتر در حوزه مورد نظر رویداد

معرفی نیازهای کشور و ایجاد فضای رقابتی بین استارتاپ ها و نهادهای متولی

جذب سرمایه و تعامل موثر و کارآمد صاحبان ایده های برتر و کارآمد با سرمایه گذاران

ارائه مشاوره به شرکت های نوپا، صاحبان ایده و شرکت های دانش بنیان

ترویج و فرهنگ سازی جهت معرفی ظرفیت های بازار سرمایه

TOP