توضیحات تکمیلی جهت حمایت مالی از نمایشگاه مجازی

حمایت مالی از نمایشگاه مجازی ایران ایتکس با شرایط بالا امکان پذیر می باشد.

در این راستا لطفا پس از مطالعه جدول بالا، به توضیحات زیر توجه بفرمایید و در صورت هر گونه سوال و ابهام با دبیرخانه نمایشگاه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 5-66028963-021

امکانات، متراژ و مدل غرفه ها در این قسمت می توانید مشاهده کنید.

امکان سخنرانی در مراسم افتتاحیه، به صورت مجازی و به مدت 10 دقیقه ساعت می باشد.

جشنواره فناوری اطلاعات کشور ITWeekend یکی از با سابقه ترین رویدادهای حوزه فناوری اطلاعات می باشد که تا کنون 7 دوره این رویداد با حضور سخنرانان برجسته کشور برگزار شده است. در این رویداد افراد برجسته حوزه فناوری اطلاعات داستان موفقیت ها و شکست های خود را در قالب سخنرانی های کوتاه در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهند داد. این رویداد امسال استثنائاً به صورت مجازی و در کنار نمایشگاه ایران ایتکس برگزار می شود. (اطلاعات بیشتر)

مسابقات استعدادیابی استارتاپ ها Startup Talent یکی از برنامه های اصلی نمایشگاه می باشد که در آن هر کدام از استارتاپ های حاضر در نمایشگاه بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده 30 دقیقه به ارائه کسب و کار خود می پردازند و کمیته داوری این محصولات را ارزیابی کرده و در نهایت به 3 استارتاپ برتر جوایزی ارئه خواهد شد.(اطلاعات بیشتر)

امکان برگزاری کارگاه آموزشی به صورت عمومی: این کارگاه ها در لیست اصلی برنامه های نمایشگاه قرار خواهد گرفت و به صورت عمومی اطلاع رسانی خواهد شد.

حضور ویژه در مستند نمایشگاه: مصاحبه اختصاصی با مدیرعامل مجموعه و درج در مستند برگزاری نمایشگاه.

اطلاعات شرکت کنندگان:کلیه شرکت کنندگان می بایست جهت حضور در نمایشگاه در وبسایت رسمی نمایشگاه ثبت نام کنند. این اطلاعات می تواند برای مجموعه ها بسیار مفید باشد. در صورت تعهد شرکت جهت استفاده صحیح، این اطلاعات در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

تمدید خودکار غرفه: پس از اتمام نمایشگاه غرفه شرکت به صورت خودکار به مدت یک ماه تمدید خواهد شد و امکان بازدید از غرفه وجود دارد.

بنر در موقعیت ویژه: قرار دادن بنر مجازی حامی در محل و موقعیت ویژه در فضای اصلی نمایشگاه.

TOP